Litery podświetlane znakomicie wyglądają także wewnątrz budynków

Litery podświetlane stosowane są nie tylko na zewnątrz budynków. Prestiż firmy znakomicie oddadzą także podświetlane napisy i litery 3D wewnątrz pomieszczeń - w holu, sali szkoleniowej, sali konferencyjnej, gabinecie prezesa, zarządu.

Podświetlane litery przestrzenne stosują powszechnie instytucje kulturalne: kina, teatry, muzea, izby pamięci, opery. Coraz częściej świecące napisy spotkać można również wewnątrz galerii handlowych, gdzie zlokalizowanych jest wiele instytucji chcących się wyróżniać: ekskluzywne butiki, restauracje, salony fitness, biura podróży, salony komputerowe i nowych technologii. Każda z tych firm w natłoku kolorowych komunikatów, plansz, banerów musi zaznaczyć swoją odrębność, wybić się z całego mnóstwa "świecącej" konkurencji. Dobrze zaprojektowany napis składający się z liter przestrzennych odgrywa nie mniejszą rolę niż zewnętrzna reklama świetlna.

Reklamy świetlne wewnętrzne w formie napisów 3D to wydatek od kilkudziesięciu do kilkuset złotych - cena zależy od wielkości liter, materiału i farby.

Reklama:

Zamów swoją reklamę na naszych stronach!
   biologiczne.com